Zestaw Juwel PRIMO 70 Novolux LED (70l), biały

715,00 zł

Kompletny zestaw akwariowy. Perfekcyjne niemieckie wykonanie z najwyższej jakości materiałów i w precyzyjnie dostrojonej technologii gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo, jak i długotrwały czas użytkowania zbiornika.

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie mailowe lub telefoniczne. Wysyłka do 7 dni roboczych. Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.

  Wysyłka do 24 godzin w dni robocze

dla produktów dostępnych w sklepie

  Wysyłka do 7 dni roboczych

dla produktów na zamówienie

  14 dni na zwrot

bez podawania przyczyny

AKWARIUM

Primo 70 LED to w pełni wyposażony zestaw akwariowy zawierający odpowiednio dobrane oświetlenie, wydajny filtr oraz niezawodną grzałkę. Jest to produkt idealny na początek przygody z akwarystyką.

Wymiary 61x31 cm w podstawie i objętość 70 litrów pozwalają na stworzenie podwodnego świata dla ryb i innych organizmów, przy stosunkowo kompaktowym prostokątnym kształcie.

Dzięki dolnej ramce zabezpieczającej zbiornik nie jest wymagana specjalna mata pod akwarium.

 

OŚWIETLENIE

Nowoczesne oświetlenie Novolux LED w zbiorniku Primo o mocy 8 W jest odpowiedzialne za odpowiednią jasność i wzrost roślin. Zależnie od potrzeb istnieje możliwość zwiększenia modułów oświetleniowych do trzech. Jednocześnie długość modułów zapewnia odpowiednie doświetlenie całego zbiornika.

 

FILTRACJA

Dla optymalnej filtracji, Primo 70 LED zostało wyposażone w wysokowydajny system Bioflow One, który łączy zalety filtra zewnętrznego i wewnętrznego. To niezwykle wydajny system wyposażony 2 specjalne wkłady filtracyjne bioPlus fine one. Działa w myśl zasady "Woda powinna zostać w akwarium!" i jest najbezpieczniejszym sposobem na filtrację wody w zbiorniku. Cichą i efektywną pracę filtra zapewnia pompa Eccoflow 300, a jej umiejscowienie wewnątrz akwarium nie powoduje spadków realnego przepływu wody.

 

GRZAŁKA

Primo 70 wyposażone jest w grzałkę 50W AquaHeat z możliwością regulacji temperatury. Dzięki osadzeniu w ciągu strumienia przepływu wody zapewnia odpowiednią temperaturę w całym zbiorniku. Jednocześnie jej lokalizacja w filtrze sprawia, że jest całkowicie niewidoczna. Dodatkowo grzałka wykonana jest z najwyższej jakości srebrnych styków i niezwykle odpornego szkła borokrzemowego zapewniając najwyższe standardy funkcjonowania i bezpieczeństwa, co poparte jest certyfikatem TÜV/GS.

 

Parametry techniczne:

Wymiary zestawu: 61x31x44 cm

Pojemność: 70 l

Moc grzałki: 50W

System filtracyjny: filtr Bioflow One z pompą Eccoflow 300 (300l/h)

Moc pompy: 4,4W

Oświetlenie: Novolux LED 8W

Waga zestawu: 13 kg

Kolor zestawu: biały

16 innych produktów w tej samej kategorii: