Lista produktów marki Cunipic

Aktywne filtry

Pokarm dla dorosłych królików Cunipic Alpha Pro Light Adult Rabbit 1,75kg

88,60 zł Cena

Pokarm dla dorosłych królików - Alpha Pro Light to specjalnie opracowana karma dla sterylizowanych, wrażliwych lub starszych królików. Wykonane przy użyciu systemu żywienia „wszystko w jednym”, w którym każda granulka zawiera wszystkie składniki odżywcze, witaminy, minerały i błonnik niezbędne dla Twojego zwierzaka, aby był zdrowy i szczęśliwy, unikając niedoborów żywieniowych, na które czasami cierpi z powodu wyboru pokarmu.

Pokarm dla dorosłych królików Cunipic Alpha Pro Adult Rabbit 1,75kg

88,60 zł Cena

Karma dla królików oparta na systemie żywienia „wszystko w jednym”, w którym każda krokieta jest ekstrudowana w bardzo niskiej temperaturze, zachowując wszystkie składniki odżywcze w jednorodnej mieszance. W ten sposób Twój królik przestanie wybierać krokiety, które najbardziej mu się podobają, ponieważ wszystkie są identyczne, a każda z nich zawiera niezbędne składniki, aby Twój królik był zdrowy, silny i szczęśliwy, unikając niedoborów żywieniowych wynikających z wyboru pokarmu.

Pokarm dla kawii (świnek morkich) Cunipic Alpha Pro Adult Guinea Pigs 1,75kg

88,60 zł Cena

Cunipic Cobaya Food - Alpha Pro to zdrowa, pyszna i w 100% zbilansowana żywność.  Oparta na systemie żywienia „wszystko w jednym”, w którym każda karma zawiera wszystkie składniki odżywcze, witaminy, minerały i błonnik niezbędne dla Twojego zwierzaka, aby był zdrowy i szczęśliwy, unikając niedoborów żywieniowych, które czasami cierpi z powodu wyboru pokarmu.

Pokarm dla młodych królików Cunipic Alpha Pro Junior Rabbits 1,75kg

90,80 zł Cena

Cunipic Junior Rabbit Food - Alpha Pro to karma dla królików oparta na systemie żywienia „wszystko w jednym”, w którym każda krokieta jest ekstrudowana w bardzo niskiej temperaturze, zachowując wszystkie składniki odżywcze w jednorodnej mieszance.  W ten sposób Twój królik przestanie wybierać krokiety, które najbardziej mu się podobają, ponieważ wszystkie są identyczne, a każda z nich zawiera niezbędne składniki, aby Twój królik był zdrowy, silny i szczęśliwy, unikając niedoborów żywieniowych wynikających z wyboru pokarmu.