Wkład obniżający pH oraz twardość ogólną Neo Bag Plus woreczek

8,00 zł

Saszetka z wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym obniżającym GH i pH wody. Idealny dla akwariów roślinnych, dla większości ryb, w tym dla pielęgnic i paletek. Utrzymanie pH na poziomie 6.5 czy 6.8 nie będzie problemem. Wkład umieść w filtrze lub bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra.

EAN: 8809702871848
Ilość
Produkt dostępny w sklepie. Wysyłka do 24 godzin w dni robocze. Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.

  Wysyłka do 24 godzin w dni robocze

dla produktów dostępnych w sklepie

  Wysyłka do 7 dni roboczych

dla produktów na zamówienie

  14 dni na zwrot

bez podawania przyczyny

Woreczek Neo najskuteczniej usuwa związki azotu i fosforu i inne szkodliwe związki chemiczne i zanieczyszczenia na dwa sposoby, biologiczny i chemiczny. Metody biologiczne są stabilne, a metody chemiczne charakteryzują się szybkim usuwaniem, dlatego zastosowanie obu metod jednocześnie jest najbardziej efektywne i długofalowe.

Zawartość węgla aktywnego skutecznie wiąże i neutralizuje wszelkie metale ciężkie uzdatniając wodą i dbając o jej świeżość.

Zawartość węgla organicznego jest paliwem dla wszelkich pożytecznych mikroorganizmów w akwarium, czyli bakterii. Różnorodne szczepy bakterii dbają o czystość wody, żywiąc się jej zanieczyszczeniami organicznymi.

 

Zalety wkładu:

- łatwe utrzymanie pH poniżej 7

- stabilne i niskie pH

- obniża GH

- łatwe stosowanie

 

Sposób użycia:

Włóż do filtra (kaskadowy, kubełkowy lub wewnętrzny) albo umieść w akwarium przy wylocie wody z filtra. Im większy przepływ tym szybsze i skuteczniejsze działanie.

1 saszetka na 60l wody.

Zanim zaczniesz używać wypłucz w bieżącej wodzie i wstrząsaj pod jej strumieniem 20 razy. 

 

1 woreczek

Neo

13 innych produktów w tej samej kategorii: