Lampa Aquael LEDDY SMART PLANT DAY&NIGHT 4,8W czarna

108,00 zł

Leddy Smart Sunny Day & Night to minimalistyczna lampka ledowa do niewielkich zbiorników akwariowych. Teraz dodatkowo wzbogacono ją o nową funkcję Day & Night.

EAN:
Ilość
Produkt niedostępny do zakupu.

  Wysyłka do 24 godzin w dni robocze

dla produktów dostępnych w sklepie

  Wysyłka do 7 dni roboczych

dla produktów na zamówienie

  14 dni na zwrot

bez podawania przyczyny

Oświetlenie Day & Night pięknie wyeksponuje aranżację w akwarium zarówno w dzień, jak i w nocy, a także sprawi, że wnętrze pomieszczenia w którym znajduje się zbiornik będzie bardziej przytulne. Zmiana trybu pracy DAY/ DAYBREAK / NIGHT następuje po wyłączeniu i włączeniu modułu przełącznikiem w czasie nie dłuższym niż 5 sekund. Przełączenie bezpośrednio w tryb DAY odbywa się po wyłączeniu modułu na okres dłuższy niż 5 sekund i jego ponownym włączeniu. 

LEDDY SMART PLANT & NIGHT jest przeznaczona do zbiorników o pojemności od 10 do 50 l i wysokości nie przekraczającej 35 cm. Wykorzystuje nowoczesną technologię diod LED ukrytych w płaskim (zaledwie 1 cm grubości), eleganckim białym kloszu. Instalacja lampki jest bardzo prosta – wystarczy wsunąć jej ramię bezpośrednio na krawędź szyby akwarium. Pasuje do zbiorników wykonanych ze szkła o grubości do 6 mm.

Diody LED zainstalowane w lampce LEDDY SMART PLANT & NIGHT emitują światło o temperaturze barwowej 9000 K i wydajności porównywalnej z 14-watową, tradycyjną świetlówką liniową. Zapewnia to dobre warunki dla roślin akwariowych oraz gwarantuje wierne odwzorowanie barw wszystkich mieszkańców akwarium. Zastosowanie w lampce dużej ilości diod o łącznej mocy 4,8 W sprawia, że zbiornik jest równomiernie oświetlony.

Lampy są niezastąpione do oświetlania krewetkariów i innych niedużych zbiorników słodkowodnych. Ich dodatkowym atutem jest bezobsługowość i długowieczność – zainstalowane w nich diody mogą pracować bez konieczności wymiany do 15 tys. godzin.

 

Dane techniczne:

Moc [W]: 4,8

Temperatura barwowa [K]: 9000

Strumień światła [lm]: 350

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 20x8,5x0,8 cm.

Kolor lampy: czarny

Opis

Pobór energii [W]
0-5
Funkcje dodatkowe
możliwość sterowania oświetleniem
oświetlenie nocne
pasmo dla wzrostu roślin

16 innych produktów w tej samej kategorii: