• Nowy

Filtr kaskadowy Aquael VERSAMAX FZN PRO 400 (320l/h)

80,00 zł

Wyjątkowo cichy, komfortowy w użyciu i uniwersalny filtr kaskadowy. Pojemny kontener na media filtracyjne możesz zapełnić wygodnymi wkładami lub dostosować do własnych wymagań. Dzięki szeregowi udogodnień będziesz go używał z czystą przyjemnością.

EAN: 5905546341134
Ilość
Produkt dostępny w sklepie. Wysyłka do 24 godzin w dni robocze. Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.

  Wysyłka do 24 godzin w dni robocze

dla produktów dostępnych w sklepie

  Wysyłka do 7 dni roboczych

dla produktów na zamówienie

  14 dni na zwrot

bez podawania przyczyny

Dzięki umieszczeniu silnika pod wodą, filtr po podłączeniu od razu zaczyna działać, bez konieczności wcześniejszego zalewania. Dzięki bezpiecznemu umieszczeniu silnika pod wodą nawet dłuższe przerwy w dostępie prądu nie będą dla tego filtra zaskoczeniem.

Rurka zasysająca pozwala precyzyjnie dopasować długość do danego zbiornika. Dostosuj miejsce poboru wody do wysokości podłoża w twoim zbiorniku. Sprawdzi się to zwłaszcza przy nietypowych wymiarach akwarium.

Duże, wygodne pokrętło regulacji zostało umieszczone na wierzchu obudowy. Pozwala płynnie ustawić siłę, z jaką pracuje filtr.

Idealnie można dopasować położenie filtra do swojego zbiornika. Zadba o to wygodny, okrągły regulator, którym precyzyjnie ustawi się odpowiedni poziom wylewu wody.

Mimo dużej objętości pojemnika na media filtracyjne obudowa jest smukła i nie zajmuje dużo miejsca. Obudowa znajdująca się poza zbiornikiem ma zaledwie 9,5 cm grubości.

Dźwięk generowany przez największy filtr w rodzinie to tylko 32 dB. Przemyślana konstrukcja zapewnia maksymalne stłumienie wszelkich hałasów. Dzieje się tak, ponieważ:

- Wylot filtra jest zlicowany z taflą, przez co wypływająca woda daje efekt przyjemnego dla ucha szmeru. Zapomnij o bulgotaniu czy głośnym przelewaniu się wody.

- Silnik umieszczono pod wodą. Daje to naturalną izolację dźwiękową, przez wygłuszające działanie wody.

- Wszelkie elementy styku obudowy filtra ze szkłem akwarium zabezpieczono gumą. Obniża to drgania pracującego urządzenia i eliminuje ewentualne stukanie lub obijanie się obudowy filtra.

- Dodano otwory liniowe na wierzchu obudowy. Zmniejsza to efekt tuby rezonansowej we wewnątrz urządzenia. Przy polepsza się wymiana gazowa.

Dzięki jednemu przekręceniu zamknięcia silnika dostaniesz się do wirnika. Łatwo wykonasz serwis lub przeczyszczenie wirnika z zalegających osadów. Podobnie jest z gąbką filtrującą.

Jednym ruchem wyjmiesz zasobnik na filtr, przepłuczesz lub wymienisz na nowe i umieścisz ponownie w komorze. Będziesz miał wolne ręce, bo pokrywa obudowy nie będzie ci przeszkadzać. Bezproblemowo się otwiera, a dodatkowo można ją wygodnie oprzeć na tylnej części zasobnika.

 

Dane techniczne:

Pojemność akwarium - od 10 do 75 litrów

Moc - 4,5 W

Wydajność - 320 l/h

Wymiary - 12,7 x 12,8 x 16 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Liczba zasobników - 1 szt.

Regulacja wydajności

Media mechaniczne w zestawie

Opis

Maks. wydajność [l/h]
301-400
Pobór energii [W]
0-5
Funkcje dodatkowe
media filtracyjne

16 innych produktów w tej samej kategorii: