• Nowy

Mineralizator wody w krewetkarium Aquaforest Shrimp GH+ 250 ml

33,00 zł

(13,20 zł za 100 ml)

Profesjonalny preparat do mineralizowania wody RO stworzony z myślą o hodowli krewetek, szczególnie krewetek Bee oraz Cristal. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników wzbogaca wodę we wszystkie niezbędne mieszkańcom akwarium minerały oraz gwarantuje uzyskanie idealnych parametrów wody. 

Ilość
Produkt dostępny w sklepie. Wysyłka do 24 godzin w dni robocze. Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.

  Wysyłka do 24 godzin w dni robocze

dla produktów dostępnych w sklepie

  Wysyłka do 7 dni roboczych

dla produktów na zamówienie

  14 dni na zwrot

bez podawania przyczyny

Unikalną formułę wzbogacono żelazem. Preparat uzupełnia wodę o wapń, magnez i potas w odpowiednich proporcjach.  Należy pamiętać, że nieodpowiednie wartości pierwiastków rozpuszczonych w wodzie mogę prowadzić u krewetek do poważnych problemów z linieniem i rozmnażaniem. Płynna forma zapewnia łatwość i wygodę stosowania, a odpowiedni dobór składników pozostawia wodę idealnie klarowną, nie barwiąc jej na biały kolor. Preparat gwarantuje krewetkom zdrowy wzrost oraz prawidłowy przebieg wylinki. Odpowiednia mineralizacja wody pozwala krewetkom na pobieranie bezpośrednio z wody wszystkich niezbędnych minerałów, w tym wapnia koniecznego do budowy i utwardzenia pancerza.

   

Sposób użycia:

Dla uzyskania GH 5 - 3 ml/5 l wody

Wymieszać z wodą poza akwarium

Po wymieszaniu woda nadaje się od razu do użycia.

 

Ze względu na wysoką zawartość minerałów na dnie buteleczki może wystąpić osad, jest to zupełnie naturalne i nie świadczy o wadzie produktu. Osad nie wpływa również na klarowność wody po zastosowaniu.

Aquaforest
1 przedmiot

3 innych produktów w tej samej kategorii: